Administrative Assistant (part-time)

Junior, Part-time
Bucuresti, On-site
Posted 9 luni ago

Din pacate, aceasta pozitie nu mai este disponibila!
Poti vizualiza pozitii similare in lista noastra de oportunitati curente.

Esti o persoana organizata, atenta la  detalii si curioasa sa descoperi cum arata domeniul administrarii de personal? Cauti un colectiv prietenos care sa iti puna in valoare abilitatile de organizare? Atunci chiar tu ai putea deveni noul nostru coleg, pe rolul de Asistent Administrativ! Hai sa ne cunoastem si sa iti povestim mai multe!

Andreea Păun – Payroll Team Leader

Responsabilitatile tale

  • Identificarea tipurilor de documente ce necesita arhivarea si sortarea lor conform procedurilor interne
  • Analizarea documentelor primite de la clienti pentru a asigura conformitatea in vederea arhivarii
  • Arhivarea documentelor care tin de dosarul de personal pentru clientii departamentului de salarizare
  • Gestionarea corespondentei la nivel de departament si transmiterea prin curier
  • Scanarea corespondentei primite si salvarea acesteia conform procedurii
  • Monitorizarea corespondentei si pregatirea de rapoarte cu privire la fluxul de plicuri
  • Pregatirea fluturasilor de salariu pentru transmiterea lor catre clienti
  • Arhivarea documentelor din cadrul departamentului de salarizare

Ce ne dorim de la tine

  • Studii superioare finalizate sau in curs de finalizare
  • Disponibilitate pentru a lucra in fiecare zi de la sediu (locatie centrala)
  • Cunostinte avansate privind utilizarea aplicatiilor de Microsoft Office
  • Cunostinte de limba engleza, cel putin la un nivel mediu (scris si vorbit)
  • Un nivel ridicat de atentie la detalii
  • Experienta in arhivarea de documente cu valoare legala
  • Curs Inspector Resurse Umane (reprezinta un avantaj)

Ce iti oferim in schimb

  • Bonus anual in functie de performanta
  • Tichete de masa
  • Abonament medical la o clinica privata cu renume
  • Locatie centrala si flexibilitatea programului de munca
  • Concediu de studiu platit
  • Curs de engleza, traininguri, sustinere financiara pentru specializari
  • Abonament Bookster
  • Sansa de a te dezvolta si de a lucra alaturi de colegi tineri si prietenosi, cu un puternic background profesional
  • Organizam diverse evenimente interactive care ajuta la destinderea atmosferei si la intarirea spiritului de echipa. Este suficient sa ne urmaresti pagina de Facebook Accace Careers Romania si te vei convinge singur!

Despre Accace

Impreuna lucram, ne distram, sarbatorim!

Curios sa vezi cum este viata in Accace? Afla mai multe!

Despre pozitie

Program: Part-time

Experienta: Junior

Locatie: Bucuresti, Romania

Cine primeste CV-ul tau?

Trimite CV!

    Sunt de acord ca Accace si persoanele imputernicite de catre aceasta sa imi prelucreze datele personale in procesul de recrutare si, ulterior, sa imi trimita oportunitati de cariera, articole, sfaturi utile, invitatii la evenimente

    Termeni si conditii | Politica Accace privind GDPR

    Job Features

    Job CategoryArhiva